Země česká

20. března 2012 v 15:02 | Tess |  Témata týdne
Co by se dalo napsat k této zemi? Asi nic moc jen, že to spěje do pěkných s..... a to jen díky skvělé politice, korupci a díky tomu se z hodných lidí stávají svině a pak už se to táhne i mezi našimi vrstevníky.
Vzpomínám si kdy jsem byla pyšná na to, že jsem češka, bylo to před pár roky když sme vyhráli Mistrovství světa v hokeji nad rusy. V ten moment jsem byla pyšná že jsem se narodila zde a tento pocit sem si udržela skoro rok, ale nyní jsem se vrátila k tomu, že být čechem za moc nestojí a opět bych dala cokoliv za to být američankou nebo klidně i jakoukoliv jinou občankou (vyjimaje válečných státu a Afriky), kteréhokoliv státu, jen ne tohoto. Ano, ukamenujte mě, ale já se za naší zemi stydím. Stydím se za to, jak se reprezentujeme před ostatními státy a kontinenty, stydím se za naší vládu a jejich předávání obálek a následného potupného chování u soudu. Není zde spravedlivost a žádná naděje, že jednou ti nad náma budou mít stejná práva a povinnosti jako my a nebude jim jen všechno procházet. Proč to v jiných zemích jde a zde ne?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/750x750/Aug2009/543631.jpg?d41d

Česká republiko je mi z tebe zle, co se z tebe stává. Bohatí berou a nikdo na ně nemuže, chudí nemají co brát, protože to všichni nahoře rozebrali za "nic" a vozí se po nás jak po dostihovým koni. Je mi líto všech normálních občanů, kteří musí platit a živit politiky a další chátru v této zemi (nechci být rasistická). My nebudeme mít, kde bydlet a co jíst, ale ti svrchovaní páni se budou mít vždy dobře jen za to že spí ve sněmovně.


Utéct z tohot pekla, je snad to nejlepší co můžete udělat. Všude to nebude taky zcela růžový, ale aspoň Vám z toho nebude tak na blití jen otevřete noviny jako tady. Tady to totiž nedpadne moc dobře....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chipchawii chipchawii | E-mail | Web | 20. října 2012 v 12:09 | Reagovat

Chtěla jsem tě poprosit, mohla by jsi se mrknout na můj blog, dala jsem si práci s jedním článkem o úplně nádherné knize a třeba by mě zajímalo jak se ti to líbilo a třeba jestli si jí taky četla..:) děkuju moc!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama