Rihanna

3. března 2012 v 1:01 | Tess |  O mě
Dneska bych Vám chtěla představit mojí nejoblíbenější hvězdu na této planetě.

Ano je to Rihanna a to už po celých 6 let od chvíle kdy začala. Dobře přiznávám se, když vydala svojí první písničku Unfaithful, tak sem si říkala co je to za strašnou uječenou kozu, ale za měsíc jsem změnila názor a stala se mojí nejobdivovanější.


Je to můj idol, spíš to už hraničí s posedlostí. Měla jsem všechny verze jejich vlasů, její nehty, styl oblíkání, prostě všechno, možná si řeknete, že jsem jen trapná kopie, ale já sem nikdy neviděla krásnější babu a tímto jsem se jí snažila alespoň minimálně přiblížit. Obdivují její rty, oči, nos, postavu, smích, vlasy, pohyby prostě všechno, ona je tím čím jsem vždycky chtěla být já. Možná si říkáte, "ale ona je mulatka"? Opět máte pravdu, ale já sem už od své puberty tvrdila, že sem se nikdy neměla narodit bílá, že to ke mě nesedí, vždy jsem chtěla být snědé pleti.
Nazvete mě asi bláznem, co by se měl jít léčit a najít sám sebe, ale to prostě jinak nejde. Taky jsem si myslela, že mě třeba za dva roky omrzí, jako mnoho jiných idolů, ale ona mě neomrzela na jedinou vteřinu. Je pro mě ztělesněním krásy, něhy, lásky, půvabu. Když jsem jí minulý rok viděla poprvé naživo, tak mě zasáhla ještě víc. Všechno to co vidíte na fotkách a videoklipech je pravda, ona je taková i ve skutečnosti. Hlavní věcí, na kterou bych chtěla poukázat je, že jsem nikdy od nikoho neslyšela, že by ji nenáviděl, tak jako mnoho lidí i já nesnáší Gagu a mnoho lidí nemusí třeba Angelinu Jolie, která mi příjde také krásná, ale o Rihanně jsem toto nikdy neslyšela. Pod každým jejím úsměvem se nachází kus jejího srdce. Prostě ji zbožňuje a tečka =).
Přidávám pár fotografií jak slečny úžasné tak i svojí fotku, kdy jsem byla na červeno. Jen jedinou věc nikdy neudělám, nepůjdu na blond jako teď ona. Ani jí to poprvé nesluší, ale až mi dorostou vlasy vracím se k červené a k její verzi dlouhých vlasů. To ona změnila svět a dala mu barvu a styl. Překonala předsudky a podala vše s grácií a především, nikdy nevypadala zle ba naopak všichni kritici ji vždy chválili.


Trapná napodobenina =DDDD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama