MHD

12. března 2012 v 18:10 | Tess |  Témata týdne
Vím, že je to o den opožděně, ale neměla jsem celý týden, co k tomu napsat, ale dnes mě tak vytočil jeden dědek, že jsem si řekla, že Vás o tom musím informovat a téma týdne se mi jen hodilo do krámu.

Ráno jsem jako vždy nestíhala (normální stav u mě =). Takže jsem na trolejbus musela utíkat. Nesla jsem dvě látkové tašky narvené k prasknutí a jednu z nich jsem měla na rameni a jak naschvál se při běhu se urvalo jedno ucho. takžě jsem tašku v té rychlosti popadla a utíkala, co to šlo, protože jsem v dálce viděla přijíždět trolejbus na zastávku takže jsem přidala a stihla jsem ho. Bylo poloprazdnej, ale potřebovala jsem dvě sedadla a ty byly jediný,volný řidiče na kole trolejbusu (pro ty kdo neví, jsou směrovaný nohama do uličky) a naproti mě byly další dvě dvojsedadla. Jedny po směru jízdý a druhý do protisměru. Na každém, seděla u okénka jedna osoba.
Rychle jsem položila roztrhlou kabelu vedle sebe na sedadlo a začala jsem v druhé kabele na zemi hledat novou tašku, abych to mohla nést na rameni. V tom jsme začali přííždět na následující zastávku a nastoupil předními dveřmi dědek. Začal u těch dvou sedadel, kde jsem seděla přešlapovat. Nevšímla jsem si ho protože když by se otočil, měl tam další dvě místa. V klidu jsem se vydýchávala a hledala kabelu. On tam furt stál a čuměl na mě. Kašlala jsem na něj proč bych se měla nervovat, oči má snad dobrý, tak ať se podívá. Jenže on si začal sedat a to přímo na tu tašku. Na poslední chvíli jsem i oddělala a dala do nové tašky. Bylo mu to úplně jedno, že by mi rozsedl věci. Ne jen tak nějaký věci, ale byl v tom notebook. Ten idot plesnivej starej si prostě sedl. Zařvala jsem přes celej trolejbus "Bože" a on prostě nic. Všichni se otáčeli, ale on se prostě uvelebil a nezajímalo ho, že tam jsou další dvě volné místa.

Tímto vzkazuju Všem důchodcům: Sem tam jsem Vás pustila sednout, ale nevidím důvodu proč bych měla pouštět "nemohoucí", co si jedou šmatlat hodinu po Kauflandu. Nemáte co kam lozit, když nemůžete stát jako normální lidi apropo, ale s kamarádíčkáma na ulici stát vydržíte co? Takže tímto, jste u mě skončil a nepustím už nikdy nikoho sednout. Pr... mi políbit můžete a je to jen kvůli tomu jak se chováte. A jak, že se to chováte? Jako největší bezohlední tupý sobeští idioti! Přestaňte si stěžovat na těch ulicích na mladý! My mladý máme totiž rozum a vidíme, kam ty Vaše výlety, kterými otravujete nás pracující a studující směřují. Ani svoje děti nebudu učit aby Vás pustili sednout, protože Vy si to nezasloužíte, protože jste nenormální. Nejdřív se podívejte na sebe co děláte a potom začněte kritizovat ostatní, těmi ostatními myslím nás mladý.

!!!!!!!!!!!Nepatří Vám celej svět, tak se stím smiřte!!!!!!!!!!

Mohou stát 2 hodiny

Spíše bych dodala a nemohou stát pět minut v šalině ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 12. března 2012 v 18:33 | Reagovat

Jednou se mi stalo něco podobného, akorát že jsem tašku měla vedle sebe na sedadle, přede mnou také místo, ale děda přišel, vzal tašku, strčil mi ji do klína a sedl si .. Není radno se s nimi hádat, ale v tvém případě bych asi něco řekla.
Samozřejmě pustím si sednout ty, kteří to potřebují ..

2 Tess Tess | E-mail | Web | 12. března 2012 v 19:02 | Reagovat

Je radno se hádat. Protože toto překračuje všechny meze! Já si zásadně sedám na dvě sedačky (na tu druhou si dám věci) když jedu dýl jak 10 min, ale v tom to případě jsem jela jen pět minut ale stihl mě naštvat víc než kdybych musela přes celý město hodinu!!Schválně až budeš mít někdy čas tak jeď sněma kam jedou akde vystoupí a kam půjdou. Půjdou totiž do obchdáku ikdyž nastupovali někde, kde stojí billa a podobně tak oni stejně pojedou hodinu přes celý město do Kaufu! Bez milosti k nim

3 marianela marianela | E-mail | 12. března 2012 v 20:01 | Reagovat

Chápu že jsi čerstvě vytočená,ten chlápek se fakt zachoval blbě,ale nejsou všichni stejní a sorry ale nevézt děti k tomu aby pustili sednout starší je blbost.Víš co je lidí nemocných,mají bolesi a vážně potřebují se posadit?Já sama mám smolíka že nasupuju na troleják v místě,kam už přijede našlapanej a málokdy urvu místo k sezení.Jednou budu třeba ráda,až budu stará a nemocná,že mě někdo pustí.Proč by měli ostatní trpět za ty hulváty??!

4 Tess Tess | 12. března 2012 v 22:44 | Reagovat

Za ty hulváty? Všichni si jezdí jen do Kauflandu na nákup já je jebu určitě mají v místě bydliště nějaký obchod tak proč musí lézt do mhd všechny tam prudit když sotva lezou. Takže nevidím důvodu proč bych je měla pouštět mě taky nikdo nepouští protože si jedu do sparu kvůli akci tak proč bych měla je pouštět. Jen minimum z nich jede někam k lékaři sou to jen vyjebávaci socky co prudí nic víc

5 Swallow Swallow | Web | 11. září 2012 v 10:37 | Reagovat

Jojo občas nějaké epizody stojí za to, když někteří důchodci musí sedět jen na jednom jediném místě v autobuse, kde sedíte zrovna vy :) Jednou jsem jela v poloprázdném autobusu,vedle mě asi tři volné místa a šel tam starší pán, co chodil po autobuse dokola a říkal pořád jen "Ty mladí už mě ani nepustí sednout, no to je hrůza ta generace!" A já si říkala, že to už je vážně vtip :D Protože pán si stejně nesednul a vesele tam běhal a nadával :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama