Kdo je nejkrásnější?

1. března 2012 v 23:02 | Tess |  Témata týdne

Už od pondělí přemýšlím, co bych k tomu tématu napsala. Napadají mě kraviny typu: "Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější", "co vidím, když se vidím". Prostě nepoužitelný pro článek. Před chvíli jsem byla na blogu jedné milé slečny, kterou jsem si oblíbila (miss-cute.blog.cz) a psala tam o trapkách z facebooku alias focení v zrcadle a špulení pusy. Nechci psát o tom stejným, ale přivedla mě na spásnou myšlenku. Copak holky vy se nevidíte? Budu se opakovat jako Miss Cute s facebookem, ale patřím do jedné skupiny, kde se hodně často ukazují fotky holek, co je administrátorce poslali na mail, nechci tuto skupinu jmenovat, protože jí nehodlám dělat reklamu a ani si to nezaslouží. Posílají tam fotky hlavně slečny okolo 15, samozřejmě i starší, ale tento věk je nejčastější.


Chci psát o tom, jak jsou mladé holky hloupé. Ani bych neřešila, jak vystavují poprsí, což mi příjde u 15 leté slečny také ubohé a dalo by se o tom dalekosáhle psát, ale spíš to jak jsou šíleně zmalované. Já když si vzpomenu na svoje 15 roky života a přišla bych takhle zmalovaná domů, tak se mnou matka vyrazí dveře a měla bych pěkný utrum. Nejde o to zda jim je 15 , ale jak už sem jednou říkala tak dělám na základce (učitelku naštěstí teda ne =D) a tady, v 7.třídě, což je třináctý rok života, se najdou holky co jsou zmalované, jako kdyby měli odejít za pět minut na diskotéku. Co se to proboha děje? To jim jako rodiče dovolují? To potom nejsou rodiče ale hyeny. To, že mají obarvené vlasy, budiž, děje se to, ale že je pustí do školy takhle šíleně zmalované nebo v lepším případě je ještě malují (kupují jim malovátka), tak to je hrůza dnešního světa. Milý rodiče by si měli uvědomit, že jsou to stále děti a dětmi budou, i když dostanou občanku do ruky. Když se namaluje lehce 16letá holka nemám proti tomu nic, ale o rok mladší to podle mě ještě nepotřebuje, ale když se zmaluje i 16letá holka jak děvka z E55 a všichni na ní vidí jen tu vrstvu make-upu tak to moc normální není.


A k takovým mladým zmalovaným cuchtám v té skupině píšou, jak jsou krásné, úžasné nebo v nejlepší jsou komentáře typu "bože ty jsi krásně namalovaná", tak to padám pod stůl smíchy. Proboha holky a především rodiče uvědomte si, že jsou to děti a stále rostou a v těchto letech mají nejkrásnější pleť a není třeba se malovat, uvědomte si, že make-up ničí pleť a dělá Vám základy na vrásky do pozdějších let. Pokud se budete malovat na základní škole tak aby, jste vypadali jako zletilé tak Vám garantuju, že ve 30 Vám budou hádat 40 ne-li víc. Zkuste se někdy nad tím zamyslet, než zase zašlete admince fotku, kde jste zmalované jak velikonoční vajíčko a vystavujete tam svoje tělo jak v Moulin Rouge. Pokud se tím chcete živit tak pardon, ale všichni si myslí toto, i když Vás chválí, jak jste krásné. Probuďte se. Krásná je přirozenost a tu má podtrhnout lehký nevýrazný make-up. Máte to vážně zapotřebí? Podívejte se doma do zrcadla, jak jste krásné a mladé, když jste nezmalované a jak vypadáte s make-upem. Objevte v sobě kouzlo, protože v barvičkách na obličej kouzlo nenajdete, Jste jedinečné, ale malovátka nikdy jedinečné nebudou, má jich doma další milión lidí.Tak hurá k zrcadlu a pochopit krásu mládí ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hnedoockaver hnedoockaver | Web | 2. března 2012 v 12:15 | Reagovat

Sdílím tvůj názor:-)já sem se mohla v patnácti teprve začít trochu malovat,naši mě taky drželi zkrátka a vlastně doteď si nedělám žádný make-up a myslím si,že to ani nepotřebuju :-)Z toho, co pořád slyším,je jasné,že kluci milují na holkách přirozenost a nejvíc je dostávají holky s culíkem :-)

2 Tess Tess | E-mail | Web | 2. března 2012 v 13:09 | Reagovat

Culík nemám ale už na něm pracuju =D já se maluju a především linky ale myslím si že ve svých skoro 25 mám na to právo protože už dítě dávno nejsem ale neřekla bych o sobě, že sem dospělá =D na to su moc blbá =D

3 MiSs Cute MiSs Cute | Web | 2. března 2012 v 17:25 | Reagovat

Je jsem ráda že jsi si mě oblíbila :)♥
Článek jsi naprosto nádherně napsala a jak jinak než souhlasím! Například mě dostávají skupiny co mají v názvu Nejkrásnější holky Facebooku a sami to tam posílají ty holky hodně si myslí! Nebo mě dostávají ty skupiny když zveřejní fotku a ta skupina tam napíš "Kolik dostane tahle slečna like?" Když tak koukám tak ty zmalovanější mají více Like než pěkně a přirozeně namalovaná holka,která nepotřebuje vystrčit kozy! :( Opravdu nevím kam ten svět spěje.Radši teda budu sama než abych musela vystrkovat kozy a špulit pusu.Make-up jsem začla používat v listopadu,prtože jsem měla moc citlivé tváře na mráz a na teplo a jiný způsob než vypadat jako Marfuša nebyl :( Tak jsem začla s make-upem.Na řasenku nedám dopustit.To je jediné co mi rodiče ve 14dovolí.S nějakou tužkou na očí nebo stínami by mě hnaly! Už dost na tom že ten make-up jsem si prosadila.Vážně Nádherný článek!! :)

4 Tess Tess | E-mail | Web | 2. března 2012 v 18:30 | Reagovat

Děkuju moc moc =) jsem ráda, že se ti líbí. Je to dobře, že jsi mladá a už tak skromnná a především myslíš na sebe. Umělotiny jsou možná dobrý na sex ale do života asi moc platný nebudou což ty třeba zase ano, ale to by ti kluci museli taky nejdřív dospět. Až dospějou tak pochopí, ale kdy je chlap dospělý? Ve 30?

5 Cone Cone | Web | 18. března 2012 v 17:30 | Reagovat

Pokud se holka v sedmé třídě namaluje tak, že použije řasenku, popřípadě lesk na rty - budiž. Ale pokud ke mně příjde jedna sedmačka, která je zmalovaná jak kurva(promiň za tohle slovo, ale je to tak), tak mám chuť ji vzít za krk a odtáhnout k vodovodnímu kohoutku a vodrbat ji obličej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama