Plastická chirurgie

9. února 2012 v 14:23 | Tess
Seriál nás zavádí do zbohatlického prostředí Miami, kde prostřednictvím ordinace dvou plastických chirurgů nahlédneme pod pokličku zdánlivě spokojeného života místní smetánky. Poodhalíme nalomenou psychiku a nevyřknutá přání pacientů, kteří se své problémy snaží zakrýt pouze kosmetickými úpravami tělesné schránky.

Doktor Sean McNamara a doktor Christian Troy jsou nejlepší přátelé a kolegové ve vlastní ordinaci plastické chirurgie. Christian nemá žádné výhrady k tomu, co jejich praxe nabízí a užívá si všech plodů, které mu prosperující podnik přináší. Sean však pomalu začíná propadat deziluzi a nečekané aspekty jeho práce se pomalu začínají promítat i do jeho soukromého života. Krásný dům a finanční úspěch najednou nedokáží skrýt jeho hroutící se rodinný život.
Seanova manželka Julia, žena v domácnosti a matka dvou dětí, začíná pomalu litovat obětí, které položila na oltář úspěchu svého chotě a touží po rozvodu. Dokonce zvažuje návrat na medicínu. Jejich syn Matt (Hensley) má lepší vztah k Christianovi než k vlastnímu otci.

Obsazení: Dylan Walsh, Julian McMahon, John Hensley, Joely Richardson, Roma Maffia, Linda Klein, Kelly Carlson

Informace k seriálu:

Český název: Plastická chirurgie s. r. o.
Původní název: Nip/Tuck
Země původu: USA
Roky natáčení: 2003-2010
Domovská stanice: FX
První vysílání: 22. července 2003
Ukončení seriálu: 3. března 2010
Délka epizody: 60 minut
Žánr: Drama / Komedie / Lékařský

Vlastní recenze:

Možná pro někoho morbidní a nesmyslný seriál, ale mě chytil za srdce. Opravdu povedené dílko. Říkejte si co chcete, ale pro mě jeden z nejlepších seriálů všech dob. Mám to smysl pro humor, vážnost a hlavně nenucenost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama