První článek

16. září 2011 v 0:11 | Tess |  Moje řeči

Pěkný pozdní večer...spíš noc=)


První článek...Divný název, já vím, ale nic lepšího mě nenapadá, jak otevřít tento blog=) Vždycky, se musí nějak začít ne?=)

Každopádně zde vítám veškeré čtenáře, pár slovy Vám chci tento blog představit, o čem vůbec bude pojednávat. Jak už to v dnešní době bývá, tak i já jsem sklouzla k tématice duchovna, upírů, magie atd. Tomu, se již nám mladým, asi nedá zabránit=) Tento blog, by měl být pro všechny lidi, co toto téma zajímá jako mě a především by měl, posloužit jako inspirace (aspoň doufám, že tomu tak bude).
Naleznete zde, veškeré informace o knížkách s touto tématikou i z mnoha jiných odvětví, ale také i o seriálech a filmech a taky trochu té poezie. Prostě od všechno nějaký kousek, ale vše, by to mělo dávat kus mě a mnoho informací, pro Vás čtenáře.
Je to velmi nezvyklé, ale annotace knih, filmů a seriálů nebudou vše, co zde chci uvádět. Především, ke každému dílu bych chtěla vyjádřit svůj názor a prostřednictvím komentářů, bych ráda slyšela ty Vaše. Tento blog, by měl sloužit jako recenze, ale ne však nějakých supermegaprofesionálů (co si budeme vykládat, někdy mám pocit, že jsou to lidé zcela mimo), ale nás obyčejných smrtelníků (
tímto nechci naznačit, že jsme něco míň, ba naopk=).

Takže tímto, Vás všechny vítám a doufám, že tento blog bude je plný výměn názorů a konverzace, která podle mne na intenetu schází a obohatí naše smysly=)

Zítra nashle a nyní Dobrou noc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama