Na druhé straně

25. září 2011 v 14:02 | Tess
Název: Na druhé straně
Autor: Claudie Gray
Žánr: sci-fi, fantasy
Série: Série Akademie Evernight
Díl v sérii: 4.díl
Počet stran: 360

Popis: Na druhé straně (Akademie Evernight)

Na druhé straně je romantický příběh upírky Biancy a lovce upírů Lucase z cyklu Akademie Evernight Claudie Gray.Internetové knihkupectví ji nabízí za zvýhodněnou cenu stejně tak, jako předchozí knihy z cyklu Bianca a Lucas jsou oba pevně rozhodnutí, že zůstanou spolu. Jsou proto ochotní snášet jakékoliv nástrahy. Přesto jim osud klade do cesty další a další překážky.
V knize Na druhé straně se dočtete, jak se Bianca změnila ve strašidelný přízrak a Lucas, který celý život žil v domění, že jediná správná cesta je lovit upíry - se změnil v upíra. Upíři a přízraky spolu válčí, jsou to přirození nepřátelé. Navíc, nově narozený upír Lucas bojuje s nepřekonatelnou touhou zabíjet.
Jediné místo na světě, kde mu můžou pomoci, je tam, kde celý příběh začal - na Akademii Evernight. Bude ředitelka školy ochotná mu pomoci?
A jak to dopadne s Biancou, jež se rozhodla Lucase následovat i tam, kde se ji může přihodit něco zlého?
Lucas a Bianca jsou nuceni čelit tvrdé realitě. Zůstanou-li spolu, jak si slíbili, může se stát, že návrat na Evernight jeden nebo oba nepřežijí. Je jejich láska natolik silná, aby pokračovala i v životě na druhé straně?

Názor na knihu naleznete pod článkem k celé této sérii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama