Kamarád taky rád

22. září 2011 v 14:07 | Tess |  Zhlédlé filmy a jejich recenze
Název: Kamarád taky rád
Původní název: Friends with Benefits
Žánr: komedie
Krajina původu: USA
Rok výroby: 2011
Délka: 109 minut
Režie:Will Gluck

71%

Popis:

Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.
Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex "bez jakýchkoliv emocí", dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád?
Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali.

Vlastní názor:

Podobné filmu "Hlavně nezávazně", který bych označila za dobrý, ale tento kousek je ještě lepší. Strhne Vás krásná Mila Kunis a nesmělý Justin. Film mě naposto bavil a jak už to bývá u těchto komedií u holek, šťastně skončil a hlavní hrdinové spolu skončí až navěky věků. Krásně zpracovaný pohled na New York (miluju ho no). Kdo se, na to nepodívá nepochopí, vřele doporučuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama