GG-3

16. září 2011 v 16:36 | Tess

Název: Nechci víc než všechno
Autor: Cecily von Ziegesarová
Žánr: romány, povídky
Série: Série Gossip girl
Díl v sérii: 3.díl
Počet stran: 256

Popis: Nechci víc než všechno

Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme v obrovských bytech a okázalých vilách. Chodíme do těch nejlepších dívčích a chlapeckých soukromých škol a děláme maximum pro to, abychom si užili, co je k mání. Plnými doušky si dopřáváme všechno, co nám může velkoměsto nabídnout.
Podívejte se s námi do otřesného světa Gossip Girl - dívejte se, jak umíme být žárliví a zrádní. Umíme být pořádné potvory a ze všeho nejlépe si to užíváme ve víru nejdivočejších večírků v nejlepších podnicích.
...S a B se rozhodly zakopat válečnou sekeru a zapomenout stará příkoří. Všechno je tedy pouze otázkou času. Chci tím naznačit, že je jasné, že se člověk nedokáže navěky rozkmotřit s někým, s kým se na základce koupal v jedné vaně. Otázkou času je, kdy se vrátí do starých kolejí a začnou vyvádět jako kdysi. Ony to totiž opravdu umí. Chcete to vidět? Pak si buďte jistí, že ode mne se to dozvíte ještě za tepla. Já jsem totiž přímo v centru dění a vy budete první, komu to budu vyprávět. A věřte mi, že u mě není žádný tajemství v bezpečí.

Názor na knihu naleznete pod článkem k celé této sérii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama