GG-13

16. září 2011 v 17:02 | Tess
Název: Kdo jiný než ty
Autor: Cecily von Ziegesarová
Žánr: romány, povídky
Série: Série Gossip girl
Díl v sérii: 13.díl
Počet stran: 376

Popis: Gossip Girl: Kdo jiný než ty

Gossip Girl Kdo jiný než ty, který napsala autorka Cecily von Ziegesarová, je úvodem do života všech představitelů série Gossip Girl - Sereny, Blair a Nata.
Na samotném začátku chodí Serena van Woodsen, Blair Waldorf a Nate Archibald na nejprestižnější střední školu v nejlepší New Yorské čtvrti. Děj se odehrává v ulicích Manhattanu a hrdiny nejsou obyčejní lidé s průměrnými příjmy. Jejich rodiče mají prosperující podniky, obývají nekonečně velké byty na Páté avenue a nakupují výhradně ve značkových buticích.
Serena a Blair jsou královnami Upper East Side, nejlepší kamarádky, právě jim je patnáct let a obě jsou hladové po životě. Čekají je všechna školní dobrodružství a zdá se, že je nic nemůže rozdělit. Až do té chvíle, než zjistí, že jsou obě zamilované do stejného kluka. Blair milovala Nata od první chvíle, když se ještě batolili v dokonalých dětských jeslích pro dědice milionů a ani neuměli vyslovit svá jména. Ale vyrostli a Nat má Blair stále rád, ale od prvního náhodného polibku nedokáže zapomenout na Serenu. Aféra se rozjíždí… Jsou si přítelkyně skutečně tak blízké, aby jejich přátelství vydrželo takovou zkoušku?
Názor na knihu naleznete pod článkem k celé této sérii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama