Dracula, má láska

25. září 2011 v 17:47 | Tess |  Přečtené knihy a jejich recenze
Název: Dracula, má láska
Autor: Syrie Jamesová
Žánr: Romantika
Počet stran: 320

Popis: Dracula, má láska

Dracula, upír z Nosferatu, je klasika hororové literatury. V knize Dracula, má láskaSyrie Jamesová rozhodla pro úplně jiný, čistě ženský pohled na krále všech vampýrů. V očích milující ženy je i ten nejstrašnější netvor úžasnou a krásnou bytostí.
Láska, která sahá do věčnosti, takovou prožívá Mina Harkerová. Vypráví příběh svého skandálního svádění a sexuálního znovuzrození.
Mina hluboce miluje svého manžela Jonathana, vztah s ním je plný čisté, prosté lásky. Když se Jonathan před časem ocitl ve smrtelném ohrožení života při cestě do Transylvánie, Mině to téměř zlomilo srdce. Přesto se cítí neúprosně vtahována do tajemného vášnivého románku s charismatickým, ale nebezpečným milencem. Tento člověk ji děsí a na druhé straně v ní vyvolává dosud nepoznané touhy. Mina se poprvé cítí jako skutečná žena.
Kdo onen tajemný cizinec je, se ukáže velmi záhy. Každý, kdo se s hrabětem Draculou setkal, bojí se jej k smrti a touží po jeho zničení. Jen Mina vidí jeho skryté stránky, ona ho zná jako citlivého, romantického muže, který dokáže využít dar nesmrtelnosti a rozvíjí svou mysl. Pro ni je to milující partner, který není veskrze zlý a ďábelský. Brzy jsou spojeni tak výjimečným poutem, jaké lidské myšlení není schopné pojmout.
Mina cítí šílenství celé situace, musí se rozhodnout pro jednoho ze svých osudových mužů. Pokud by se rozhodla pro hraběte, musela by obětovat vše, co jej í drahé. A také vlastní život. Než si vybere, pokusí se zjistit vše o tomto jedinečném, nádherném monstru ... o Draculovi.

Vlastní názor:

Bude doplněn po přečtení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama